До уваги випускників! Вакансії посади державної служби

Повідомляємо, що у Полтавському районному суді Полтавської області наявні вакансії посади державної служби – секретаря судового засідання!

Якщо ти цілеспрямований, відповідальний, наполегливий – запрошуємо до нашої команди! Ми пропонуємо стабільну роботу та можливість кар’єрного росту.

Чому варто приєднатися до нас:

• Значна роль: ви будете допомагати забезпечувати ефективність судового процесу.
  • Розвиток кар’єри: ми підтримуємо ваші амбіції та надаємо можливості для професійного зростання.
  • Колективна співпраця: ви будете працювати в дружній команді професіоналів.
  • Комфортні умови праці: офіційне працевлаштування та відпустка 30 календарних днів з матеріальною допомогою на оздоровлення, 5-денний робочий графік, прозора система преміювання.

Основні посадові обов’язки:

• здійснення судових викликів та повідомлень в справах, які знаходяться в провадженні судді;
  • забезпечення фіксування судового засідання технічними засобами та в режимі відеоконференції;
  • ведення журналу/протоколу судових засідань;
  • оформлення матеріалів судових справ, здійснення їх своєчасної передачі після розгляду до канцелярії суду.

Важливо! У період дії воєнного стану особи призначаються на посади державної служби без конкурсного відбору та без документу про підтвердження рівня володіння державною мовою!

Якщо ви зацікавилися можливістю працевлаштування, направляйте на електронну пошту inbox@pl.pl.court.gov.ua заповнену особову картку встановленого зразка, документи, що підтверджують наявність громадянства України, освіти. З кандидатами буде проведено співбесіду.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 67-87-75 ІЩЕНКО Таміла