До вашої уваги new volunteers!

Нещодавно волонтерський сектор Полтавського юридичного коледжу здійснив набір до своєї команди. Колектив поповнили нові, енергійні, креативні, свіжоспечені волонтери. У зв’язку з цим до Полтавського юридичного коледжу була запрошена Ольга Євтушенко, голова відокремленого підрозділу ВМГО “Айсек в Україні” та Соціальний працівник МЦ ” Lighthouse ” БО “Світло надії”.

Вона розповіла про головні цінності волонтерства, дала чітке визначення поняттям і, що дуже важливо, детально розкрила можливості волонтерської діяльності, а також зруйнувала деякі міфи, як “Волонтерство – це соромно…”.

Учасники загону “Промінь світла”, окрім отримання нових знань, основ волонтерства, також вели гарячі дискусії і спланували нові проекти, які реалізують вже найближчим часом! Тож юні волонтери лише починають свою діяльність, і надалі гідно продовжать уже розпочату волонтерську діяльність студентів нашого коледжу.