День Європи в Полтавському юридичному коледжі

День Європи – свято, що відзначається в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 р., коли Україна ухвалила стратегічний курс на євроінтеграцію та висловила наміри приєднатися до ЄС. У День Європи жителі Полтави відзначають як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. У святкуванні взяли участь і студенти Полтавського юридичного коледжу. З метою залучити активну молодь до обговорення питань ефективного використання енергетичних ресурсів на побутовому рівні, зокрема у контексті більш широкої теми – співпраці України та ЄС, студенти академічних груп ПК-12-А та ПК-21-А виготовили відеоролики та взяли участь в конкурсі, організованому представництвом ЄС в Україні в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді» на тему енергозбереження і його важливості як у побуті українців, так і для благополуччя усієї країни.