День української писемності та мови студенти та викладачі долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

photo1636464208 (2)
У День української писемності та мови студенти та викладачі Полтавського фахового коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, аби відчути дотичність та приналежність до величної і масштабної акції, присвяченої українській мові, а ще надихнутися неймовірним спектром позитивних емоцій піднесення, гордості, радості.

Цьогоріч текст диктанту виголошував автор – сучасний український письменник Юрій Андрухович.

Саме в такий спосіб ми демонструємо важливість та значимість державної мови, окрім того – це чудова нагода перевірити свої знання з української мови.

Любімо й шануймо рідну мову!