День здоров’я у Полтавському юридичному коледжі

1 жовтня студентів та викладачів коледжу об’єднав День здоров’я.

Бабине літо змінило прохолодну погоду останніх вересневих днів. Прекрасна погода, чудові полтавські краєвиди, тиха та замріяна річка Ворскла налаштовували на гарний відпочинок. Наші студенти завжди активні, тому цей став багатим на цікаві події.

На святковій лінійці кожна група презентувала свою команду та студентські  таланти. А потім кожен знаходив найцікавіше заняття для себе. Викладач фізичної культури та фізичного виховання Ю.П. Прокопчук  згуртував любителів активного відпочинку. Спортивна естафета визначила найспритніших та найшвидших серед студентів кожного курсу. Інтелектуальний конкурс зацікавив кмітливих. А одне з найсмачніших і найароматніших змагань – це конкурс на кращу кулінарну страву. Чого тільки не готували наші студенти: і козацький куліш, і плов, і шашлик, і гостинці від баби Галі, і французьку уху!!! Усе смачне та з «ароматом» диму. Гарно пообідавши, студенти розпочали змагання з перетягування линви. У змаганні брали участь команди усіх курсів та окремих груп, а перемогу здобули студенти ІІІ курсу та хлопці групи ПК-31-А. Завершився День здоров’я відзначенням переможців та кращих у різних видах змагань, а головну нагороду отримав кожен: гарний настрій, багато позитивних емоцій та гарно проведений день у великій студентській родині Полтавського юридичного коледжу.