День здоров’я на березі тихоплинної річки Ворскли.

Відпочиваємо разом!!!

15 вересня 2017 року чудова, далеко не осіння погода дала можливість гарно, весело і з користю провести День здоров’я на березі тихоплинної річки Ворскли. Команди всіх груп брали участь у творчому та інтелектуальному конкурсі, спортивній естафеті, перетягуванні канату. А якими ароматними та смачними виявилися туристичні страви!!! Членам журі надзвичайно важко було визначити переможців у цьому конкурсі. Родзинкою Дня здоров’я став конкурс чарівних та талановитих дівчат коледжу «Міс Осінні барви». Учасниці представили творчий номер та виготовили осінній вінок. А талантів у нашому коледжі дуже багато.

Кожна група цього дня отримала нагороду та щирі слова привітань, а кожен зі студентів та викладачів – гарний настрій.

фотографії події

Відео огляд події