Дебют першокурсників на святковому концерті, присвяченому Дню юриста

7 жовтня відбувся святковий концерт до Дня юриста. З вітальним словом до студентів та викладачів коледжу звернулася т.в.о. директора Старостіна Л.Л.

Традиційно у концерті брали участь студенти перших курсів, презентуючи власні таланти, змагаючись за звання найкращої та найталановитішої групи. Першокурсники продемонструвати свої найрізноманітніші таланти: вони співали, танцювали, інсценізували гумористичні замальовки зі студентського життя, декламували поезії тощо. На концерті відбувся ще один дебют. Студентська команда КВК відразу знайшла своїх прихильників серед студентів та викладачів, тому що виступ був цікавим та актуальним.

Цього року наш навчальний заклад уперше має студентів-випускників, які також підготували несподівані виступи, цікаві презентації. Цей виступ став приємною несподіванкою для глядачів.

Ще раз вітаємо з Днем юриста та дякуємо всім учасникам концерту.