Вітаємо студентку ІІ курсу Галушко Анну зі званням «Волонтер року»

Сьогодні – особлива подія: День народження нашого рідного коледжу!!! Волонтерський сектор усіх вітає з цим святом!!! Ми вдячні коледжу за якісні знання, нових друзів, яскраве, насичене цікавими подіями студентське життя!!! Обіцяємо з гордістю нести звання юриста та з гідністю представляти Полтавський юридичний коледж.

IMG_20191206_123311_148

На підтвердження своїх слів, волонтерський сектор на щорічному міському конкурсі «Волонтер року» отримав перемогу у номінації «Кращий волонтерський загін у сфері сприяння проведенню масових спортивних, культурних та інших видовищних і громадських заходів».

IMG_20191206_123259_512

Вітаємо студентку ІІ курсу Галушко Анну зі званням «Волонтер року», бажаємо нових ідей, ще більшої наснаги та запалу у волонтерській діяльності.