Вітаємо студентку групи ПК-31-А Рябуху Анну з перемогою у виборах голови Студентської ради Полтавського юридичного коледжу, які відбулися 21 вересня.

viber image

Бажаємо натхнення та успіхів. Упевнені, що новий лідер студентського самоврядування Рябуха Анна, яка неодноразово виявляла свої організаторські якості, продовжить роботу щодо створення умов для самореалізації студентів, сприятиме популяризації нашого навчального закладу серед інших навчальних закладів Полтавщини та України, стане ініціатором нових студентських проектів.

Студенти коледжу підтримали Анну, бо впевнені, що разом з нею вони зможуть зробити свої студентські роки найкращими.