Вітаємо перших випускників Полтавського юридичного коледжу!

Вітаємо перших випускників

Полтавського юридичного коледжу

Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

30 червня 2017 року в актовій залі коледжу відбулися урочистості з нагоди закінчення навчання студентами  денної та заочної форми. Випускників вітали їхні батьки, друзі, викладачі та адміністрація закладу. На заході були присутні  директор Полтавського юридичного коледжу Старостіна Л.Л., доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України, директор Полтавського юридичного інституту Гуторова Н.О.,  начальник Головного територіального управління юстиції в Полтавській області Тимченко Олег Вадимович . Вони привітали випускників із отриманням довгоочікуваних дипломів та наголосили на тому, що їхнє навчання віднині не завершується, адже освіта триває протягом життя. Усі бажали випускникам бути оптимістами і, незважаючи на життєві перешкоди завжди, йти до своєї мети.

Цього святкового дня для випускників і гостей заходу лунали пісні, звучали поетичні рядки та напутні слова-побажання. Хвилини суму від розставання й радості від закінчення коледжу переживали всі випускники.

Випускники щиро дякували викладачам, батькам та кураторам за допомогу, підтримку і розуміння.

Хай вам щастить, дорогі наші випускники!