Відбувся чемпіонат з черлідінгу – справжнє свято юності, спорту, краси

У Полтавському юридичному коледжі відбувся чемпіонат з черлідінгу – справжнє свято юності, спорту, краси. За симпатії вболівальників завзято змагалися команди І – ІІІ курсів з яскравими і неординарними номерами. Було цікаво і захопливо спостерігати за досить складними танцювальними фігурами вболівальниць. Всі виступи супроводжувалися гучною підтримкою однокурсників.

Журі складно було визначитися із переможцем, оскільки всі команди продемонстрували гідні виступи. У підсумку І місце посіла команда ІІІ курсу, а ІІ і ІІІ місце – відповідно команди ІІ і І курсів. Поза конкурсом виступили студентки IV курсу, які запропонували всім присутнім долучитися до веселого танцювального флешмобу. Вболівальники переглянули також виступ боксерів та запальний танок у виконанні ансамблю “Козачок”.