Все про ВСТУП-2023 до коледжу

photo_5265184366919795742_y 1 квітня 2023 року о 10 годині на численні ваші прохання запрошуємо на відверту розмову з головою приймальної комісії, в.о. директора Полтавського фахового коледжу  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Любов’ю СТАРОСТІНОЮ.

На зустрічі вас чекає багато корисної інформації, а саме ми поговоримо про:

♦️особливості цьогорічного вступу

♦️особливості навчання в коледжі

♦️неформальна освіта та освітній процес у коледжі

Також роз’яснимо одне із найважливіших питань вступної кампанії 2023 – написання й оцінювання мотиваційного листа. Дізнаєтеся про можливість проходження майстер – класу від кращих викладачів коледжу.

Час та місце зустрічі: 1 квітня о 10:00 на платформі Zoom – будемо раді бачити Вас усією родиною!

Щоб потрапити на захід необхідно зареєструватися за посиланням https://forms.gle/KGjB3nkMTnvw6Vuc9 та підписатися телеграм-канал (COLLEGE | NLU ), адже в ньому буде розміщено запрошення на конференцію❗️