Восьмого жовтня відзначається День юриста, що є головним професійним святом служителів Феміди. Свято, що об’єднує юристів різних сфер діяльності, Для українського суспільства значимість професії юриста збільшується завдяки становленню України, як правової держави.

Перш за все, на правознавців покладаються надії і завдання утвердження принципу верховенства права, вдосконалення українського законодавства, посилення правових гарантій захисту різних верств населення і підвищення правосвідомості та правової культури українців.

Саме таку ідею намагалися донести студенти груп ПК-24 та ПК-33А для студентів першого курсу Полтавського юридичного коледжу. Розповідали про видатних юристів минулого та сьогодення, різноманіття сучасних професій: слідчий, адвокат, нотаріус, суддя, працівник митної служби, поліцейський, юрисконсульт; знайомили з вимогами  до них. Наприкінці глядачам студенти продемонстрували стиль ділового одягу юриста.