Волейбол – це більше, ніж сенс життя або просто хобі

У спортивнiй залі Полтавського юридичного коледжу була проведена першість Полтавського юридичного інституту з волейболу за класичною системою.

Усього у змаганнi взяли участь 5 команд, зокрема три від нашого коледжу. Наш навчальному заклад представляли такi студенти: Аверін М.,  Вощинський С., Христофоров І., Вовк В., Хоптюк О., Хмельницький Є., Морозова Т., Заїка В., Григоренко Ю., Шуліпа Д., Матвієнко М., Іванина А.
Студенти нашого коледжу показали надзвичайно гарний рівень підготовки.  За результатами змагань перше місце посіла команда Полтавського юридичного коледжу (юнаки), друге місце – команда Полтавського юридичного інституту, а третє – команда Полтавського юридичного коледжу (дівчата).

Усі переможці були нагороджені грамотами та кубками. Учасники висловили подяку організаторам турніру, а також суддям за гарну атмосферу, цікаву боротьбу, за чесне суддівство.