Викладачі Полтавського юридичного коледжу стали учасниками ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму

​З 25 по 28 вересня у м. Харків відбувалася найбільш масштабна юридична подія року – ІІ Харківський міжнародний юридичний форум, учасниками якого, вже традиційно, стали викладачі Полтавського юридичного коледжу.

​Спеціальною темою цьогорічного Форуму була – розвиток права в умовах цифрової економіки. У роботі чотирьох панельних дискусій взяли участь відомі дослідники із США, Німеччини, Данії, Литви, Естонії, Польщі, Чехії та інших держав, судді Конституційного Суду України та Верховного Суду України, урядовці, співробітники представництва ЄС, місій ОБСЄ та ін. організацій.

Були проведені тренінги з актуальних питань корпоративного права та права інтелектуальної власності, агробізнесу, презентації навчальних програм з нагальних проблем захисту прав людини, відкриті лекції провідних міжнародних експертів тощо.

​Харківський міжнародний юридичний форум вже другий рік поспіль об’єднує провідних правознавців, юристів-практиків та представників громадських організацій з понад 20 країн і став майданчиком для дискусій і обговорень близько 1000 учасників.