Вечір-ретроспектива до Дня міста «Полтаво – мати, всі ми українці, ми піднімали націю з колін»

20 вересня 2016 року студенти другого курсу Полтавського юридичного коледжу відвідали літературну вітальню обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.П. Котляревського, присвячену діяльності полтавських музеїв під час нацистської окупації та відновленню їх після 1943 року.

Пильну увагу на заході було приділено долі Полтавського краєзнавчого музею ім. В. Кричевського та літературно-меморіальному музею В.Г. Короленка.

Завідувач відділу краєзнавства бібліотеки Марина Федорова зробила презентацію тематичної виставки, присвяченої історії Полтави, «Немає кращої землі, ніж та, що зветься рідним краєм».

На заході прозвучали у виконанні учасниць народного хору «Калина» Марини Дігтяр та Юлії Немирич пісні «Молитва за Україну» та «Україна – це ти».