Брейн-ринг з правознавства серед студентів коледжу

Уже другий рік поспіль в Полтавському юридичному коледжі проходить брейн-ринг «Знавці права», присвячений Всеукраїнському тижню права. 6 грудня 2017 року студенти першого курсу мали змогу позмагатися у кмітливості, а також перевірити, як вони засвоїли курс правознавства.

Захід був організований головою циклової комісії соціально-гуманітарних та професійно-практичних дисциплін Слатвицькою А.В. та викладачкою цієї ж циклової комісії Пивоварською К.С. Як завжди, у нагоді стало обладнання, надане командою «Лось Barbudos».

І у результаті складних, а інколи узагалі непередбачуваних двобоїв, перемогу здобула команда групи ПК-11-А. Друге місце виборола команда групи ПК-14, а групи ПК-12-А та ПК-13-А отримали грамоти за участь.

Вітаємо як учасників, так і переможців, а також сподіваємося, що такий формат заходів стане традиційним у нашому коледжі.