А наші студенти не знають вихідних…

У суботу, 23 вересня студентки 3 курсу Роман Інна та Міщенко Яніна взяли участь у правоосвітньому заході під патронатом Головного територіального управління юстиції в Полтавській області та Координаційної ради молодих юристів.

Студентки допомагали організаторам на секторі “Правова допомога”, а саме розповідали дітям про суд, та як він проходить, а головним завданням маленьких учасників було складання пазлу “Хто і де є в залі суду?”.

Під час заходу полтавчани мали можливість отримати безкоштовну правову консультацію від юристів Безоплатної вторинної правової допомоги, взяти участь у різноманітних конкурсах, а також отримати різні подарунки.

Ця подія справді принесла море позитивних вражень і спогадів. Наші студенти з радістю в подальшому будуть брати участь у таких заходах!