Адміністрація

 

 

photo5377671183899670652

Коледж розташований у сучасних навчальних корпусах, забезпечених належно обладнаними лекційними залами, аудиторіями, комп’ютерними класами, бібліотекою з читальними залами, спортивними і тренажерними залами, плавальним басейном, відкритими спортивними майданчиками для гри в футбол і волейбол, біговими доріжками тощо. Харчування студентів здійснюється у власній кафе-їдальні.

Студенти забезпечуються сучасним гуртожитком готельного типу.

У коледжі активно розвивається гурткова робота як наукового спрямування, так і творчого. Студенти постійно беруть участь у роботі наукових конференцій, круглих столів, літературних кафе. Їх роботи друкують у наукових та періодичних виданнях.

З метою розвитку творчих здібностей у коледжі функціонують хореографічні колективи, які працюють у сучасних напрямках. 

Спорт є невід’ємною складовою навчання у Полтавському фаховому коледжі. Студенти беруть участь у різноманітних спортивних змаганнях. Створено команди з футболу, баскетболу, тенісу.

 У коледжі активно працює студентське самоврядування. Участь у роботі студради навчального закладу дає можливість розвинути лідерські якості та спонукає до відповідального прийняття рішень. Інформаційно-редакційний сектор студентської ради коледжу забезпечує видавництво газети «PLCN» (Poltava Law College News), що наповнена матеріалами як про роботу органів студентського самоврядування, так і життя студентського колективу загалом.

У стінах коледжу відкрита навчально-практична лабораторія “Юридична клініка “Lex Qourum”, яка проводить безкоштовні правопросвітницькі заходиСтуденти-консультанти та викладачі-координатори на безкоштовній основі консультують всіх охочих які звертаються за правовою допомогою.

Входження Полтавського фахового коледжу до єдиного навчального комплексу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого надає реальну можливість реалізації ступеневої освіти від освітньо-кваліфікаційного рівня  молодший спеціаліст через ступінь бакалавра до ступеня магістра. Випускники Полтавського фахового коледжу матимуть можливість продовжити навчання на ІІІ курсі в Полтавському юридичному інституті, а також інших інститутах і факультетах Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

 

Телефон: (0532) 56-01-42

e-mail: nlucollege@nlu.edu.ua

Директор – Старостіна Любов Леонідівна

 
Top