З 4 по 6 грудня 2018 року в спортивному залі Полтавського політехнічного коледжу відбулися змагання з волейболу (юнаки) обласної Спартакіади студентської молоді ЗВО І – ІІ р. а. У цих змаганнях взяла участь і збірна команда Полтавського юридичного коледжу у складі Аверіна Микити, Педченка Станіслава, Полякова Артема, Чернецького Владислава, Дігтяря Артема, Мороза Вадима. У напруженій боротьбі наші спортсмени вибороли 2 місце. Щиро вітаємо їх із здобутим результатом.
![]() |
![]() |
![]() |