Оприлюднено результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Цьогоріч уперше студенти коледжів складали державну підсумкову атестацію з української мови за освітній рівень повної загальної середньої освіти у формі зовнішнього незалежного оцінювання. 15 червня Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив результати.

Якісний показник студентів Полтавського юридичного коледжу, тобто тих, хто склав ДПА у формі ЗНО на «7»-«12» балів, становить 88 відсотків. Усі студенти закладу, які брали участь у тестуванні, подолали поріг «склав/не склав» і підтвердили, що вони можуть бути студентами вищого навчального закладу.

Результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти студентів Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання, такі:

• високий рівень («10»-«12» балів) – 18%;
  • достатній рівень («7»-«9» балів) – 70%;
  • середній рівень («4»-«6» балів) – 12%;
  • початковий рівень («1»-«3» бали) – 0%.

Наші студенти вкотре довели, що мають міцні знання з української мови, бо мова – це фундамент професіоналізму майбутніх правників.