Вітаємо Анну Суржу з успішною участю у V студентській науково – практичній конференції “English language learning is a unique ability for professional growth”

Вітаємо Анну Суржу, студентку групи ПК-31 -А, з успішною участю у V студентській науково – практичній конференції “English language learning is a unique ability for professional growth”, яка відбулася цього року у Полтавському базовому медичному коледжі.

У конференції брали участь студенти та їх наукові керівники з різних коледжів Полтавської області та міста Полтави.

Усі доповіді були цікаві та змістовні і пов’язані з одним із найважливіших факторів успіху на шляху до професійного зростання та, у перспективі, майбутньої кар’єри – це володіння англійською мовою.