Щиро вітаємо Корнет Світлану Олександрівну з призначенням на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи!

29790946_2102489279971153_865664583311229311_n

Шановна Світлано Олександрівно, бажаємо Вам невичерпної енергії, здійснення всіх задумів та творчих починань, успіхів у Вашій нелегкій та благородній справі!

Нехай Вам завжди щастить, щоб гарний настрій і бадьорість, надія і віра, любов і радість були вашими постійними супутниками, а велика духовна сила, оптимізм та впевненість у майбутньому супроводжували всі ваші починання. Хай ваша плідна праця буде творчою та успішною.

З повагою, колектив Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.