«Від знань до дії»

Продовжує свою роботу ініціативна група проекту “Це по-полтавськи” разом зі студентами Полтавського юридичного колежу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, а саме: Коряком Д. Кругліковським Р., Лавренчук О. та Колпак М.

Цього разу у ТРЦ «Київ» 22 лютого продовжив свою роботу Пункт правової допомоги «Від знань до дії». Його мета – залучення молоді до життя громади та можливості отримання консультацій, незважаючи на приналежність до будь-якої цільової групи проекту та надання інформації на теми, що найчастіше зустрічаються в повсякденному житті.

У другому засіданні взяли участь 50 студентiв, що прагнуть бути корисними суспільству та знають, як навчити цьому інших. Наступну зустріч у пункті правової допомоги планується зробити виїздною, тож зараз активно обирається громадське місце для здійснення задуманого.