Відбувся брейн-ринг з філософії між студентами та викладачами

24 листопада 2017 року у Полтавському юридичному коледжі відбувся брейн-ринг, присвячений Всесвітньому дню філософії. Кожного третього четверга листопада у світі відзначається це свято, яке покликано підкреслити визначну роль філософії у світі. І, звичайно, надзвичайно важливою є філософія для юристів, тому і вирішено було долучитися до святкування проведенням брейн-рингу.

Між собою у грі змагалися дві команди – студентів і викладачів. Цей двобій викликав неабиякий інтерес, адже не кожного дня випадає можливість побачити таке протистояння! У результаті запеклої боротьби перемогла команда студентів, яка довела свій високий рівень філософських знань.

Сподіваємося, що ця гра стане не останньою та надихне студентів на поглиблене вивчення філософії. Також висловлюємо особливу подяку команді «Лось Barbudos» за надану технічну підтримку.