ХІ благодійний студентський бал “Допомогти так легко”

У виставковій залі Міського будинку культури відбувся ХІ благодійний студентський бал “Допомогти так легко”, одними з організаторів яких була Студентська рада міста Полтава. Наші студенти також стали учасниками цього заходу.

Як і інші ВУЗи Полтави, ми також на вступному танці представили свій навчальний заклад. Нашими представниками були Діана Вишня та Андрієвський Ілля, студенти групи ПК-31-А.

Тематикою балу були шахи, відповідно зала була оформлена в чорно-білих кольорах. В різних кутках зали стояли різного роду фотозони.

Під час балу ми мали нагоду спостерігати виступи симфонічного оркестру, співочі номери. Одним з найбільш яскравих номерів було шоу мильних бульбашок. Там також проводилися аукціони, а організатори пригощали нас солодощами.

Бал був надзвичайно яскравим та сповнений гарних емоцій та спогадів. Ми дякуємо організаторам за можливість долучитися до доброї справи і отримати чудові враження.