Теніс – це не тільки спорт. Це стиль життя

23659422_2038532996366782_6216919398148501618_nУ Полтавському юридичному коледжі 9 листопада був проведений турнір з настільниого тенісу серед студентів.

У турнірі взяли участь студенти нашого коледжу. Турнір проводився по класичній системі, дівчата та хлопці боролися за перемогу окремо. Головним суддею був Прокопчук Юрій Петрович.

Допомагали судити турнір Педченко Станіслав та Аверін Микита.

Усього було проведено 20 ігор по 3 партії . За результатами проведених зустрічей ми маємо таких переможців серед хлопців:
                                                    1. Лісовий Артем ПК-11-А – перше місце
                                                    2. Єгоренко Ростислав ПК-34 – друге місце
                                                    3. Агафонов Олександр ПК-22-А – третє місце
                                                    4. Михайліченко Олександр ПК-41-А – четверте місце.

Серед дівчат :
                                                   1. Ломака Ірина ПК-43-А – перше місце
                                                   2. Григоренко Юлія ПК-21-А – друге місце
                                                   3. Гребельна Аміна ПК-21-А – третє місце

Усі переможці були нагороджені подякою від головного судді. Учасники висловили свою подяку організаторам турніру, а також суддям за гарну атмосферу, цікаву боротьбу, за чесне судівство.