Участь пошуковців Полтавського юридичного коледжу у ХХХІІІ обласному зльоті юних краєзнавців та активістів музеїв при навчальних закладах

16-18 березня 2016 року у Полтаві проходив ХХХІІІ обласний зліт юних краєзнавців та активістів музеїв при навчальних закладах. Члени гуртка «Еколог» Александрова Є., Григорян А., Пивовар В., Пономаренко Н., Роман І., Сабадирь В. під керівництвом Горецького І.О.  презентували результати пошукової роботи на засіданні екологічної майстерні. Студенти розповідали про історію населених пунктів Полтавщини, унікальні природні пам’ятки регіону.  Актуальною є проблема забруднення навколишнього середовища, що нині набула глобального характеру. Проблеми виникають у результаті взаємодії природи і людини, при якій антропогенне навантаження на територію  перевищує екологічні можливості цієї території. Полтавський край не є виключенням, і саме тому роботи наших студентів закликають до охорони навколишнього середовища, до цінування природних надбань.

doc312437264_437369935

Члени історичного клубу (керівник Мирна Р.В.) та пошукового загону «Берегиня» (керівник Корнет С.О.) Бабак Д., Кравченко А., Чайка В., Дігтяр М. підготували матеріал, що знайомить з відомими діячами нашого краю.

Відомо, що Полтавщина багата талантами. Серед наших земляків є люди, які не просто стали юристами, а досягли вершин цієї професії, стали справжніми майстрами своєї справи, виховували нове покоління юристів, що прагнули вирішувати людські долі, керуючись принципами честі, добра, правди та справедливості. Інформація, зібрана членами історичного гуртка, пошукового загону «Берегиня», свідчить, що Полтавщина дала нашій державі гідних представників юридичної професії, справжніх професіоналів, науковців, імена значної частини яких пов’язана з одним з найпрестижніших вузів України – Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого.

У рамках ХХХІІІ обласного зльоту відбулася благодійна акція «Скринька добра», під час якої були зібрані кошти для воїнів АТО. Студенти коледжу підготували для акції печиво щасливих передбачень та власноруч оформлені солодощі, кошти від продажу яких передані до благодійної скриньки.

Робота пошукових загонів коледжу була відзначена організаторами заходу. Члени пошукових загонів нагороджені грамотами Департаменту освіти Полтавської обласної державної адміністрації та подарунками.

doc312437264_437369936 IyMlQ0biEi88DaUttAC4rw