Студент 1 курсу Мяленко Ілля посів І місце на обласному чемпіонаті із боксу серед юніорів та юніорок!

На одному ринзі – 140 юних спортсменів! Полтава приймала обласний чемпіонат із боксу серед юніорів та юніорок, чоловіків і жінок до 22 років. На відкритті побував срібний призер Олімпійських ігор – 2021, абсолютний чемпіон Європи та світу Олександр Хижняк.
За звання кращого змагалися боксери з Полтави, Кременчука, Миргорода, Кобеляк, Горішніх Плавнів, Гадяча, Глобиного, Решетилівки, Нових Санжар, Лубен і Заводського.
Вітаємо юного спортсмена і пишаємося!