Андріївські вечорниці у Полтавському фаховому коледжі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Продовжуємо започатковану в минулому році традицію Андріївських вечорниць! Вже вдруге в Полтавському фаховому коледжі зібралися бажаючі підтримати українські традиції – потанцювати, поспівати та поворожити перед новорічними святами.

Зустріч, організована викладачами циклової комісії правових фундаментальних та професійно-практичних дисциплін Юлією Крайсвітньою та Тетяною Худолій, пройшла тепло й натхненно.

Студенти мали нагоду похизуватися національним вбранням та спритністю. За народною традицією серед звичаїв і обрядів в цей день були вгадування майбутньої долі, ворожіння та ритуальне кусання “калити”!

У надзвичайно теплій та дружній атмосфері пройшов святковий вечір! Сподіваємося, цей захід зміг зацікавити учасників українськими традиціями та звичаями, розповісти про культуру нашого народу та підтримати патріотичний дух!