Щорічно, 23 серпня, українці відзначають День прапора
Свято засноване з метою виховання поваги громадян до державних символів України.
Адже український прапор – наша гордість і найвідоміший символ України.
Немає офіційної відповіді, чому прапор України синьо-жовтий. Найпопулярніше “народне” тлумачення говорить, що синя смуга означає ясне небо, а жовта – золоте пшеничне поле під ним.
Є також версія, що кольори прапора здавна символізують головні стихії природи – вогонь і воду. А по релігійному трактуванню жовтий колір уособлює Бога і духовність, а синій – все земне.
Під час повномасштабної війни весь світ дізнався про самовідданість і хоробрість українського народу, а наш синьо-жовтий прапор вивішують з балконів, носять на собі і прикріплюють до машини на знак підтримки українців![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)