22.08.2023 було проведено круглий стіл “Соціальний діалог в Україні в умовах воєнного стану” з Відділенням Національної служби посередництва та примирення в Полтавській області, профспілками, роботодавцями, науковцями та органами місцевого самоврядування.
![1️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/31_20e3.png)
Говорили про актуальні проблеми залучення сторін до соціального діалогу, захист і підтримку молоді на ринку праці, виклики, що стоять перед нами зараз та у повоєнний період.
![2️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/32_20e3.png)
Підписали меморандум про співпрацю між Полтавським фаховим коледжем Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Відділенням НСПП у Полтавській області.
![3️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb8/1/16/33_20e3.png)
Заручилися підтримкою стейкхолдерів, отримали пропозиції для працевлаштування випускників.
![4️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1/16/34_20e3.png)
Зробили день насиченим і цікавим, багатим на нові знайомства, проєкти, ідеї, домовленості про їх реалізацію.
![5️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf6/1/16/35_20e3.png)
Сповнилися почуттям шаленої гордості за людей, чий професіоналізм і відданість праці були винагороджені Подяками до 32-ї річниці незалежності України від Національної служби посередництва і примирення. Серед них і в.о. директора коледжу Любов СТАРОСТІНА.
Дякуємо Оксані АТАМАНЮК, начальнику Відділення НСПП, за можливість долучитися до такого важливого нині обговорення та бути учасниками запровадження нового змісту ведення соціального діалогу в Україні
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)