Дорога коледжанська родино! Щиро вітаю вас із світлим Воскресінням Христовим!

Дорога коледжанська родино!

Щиро вітаю вас із світлим Воскресінням Христовим!

582ba698bab10d0d6237104394fab607

У цей непростий час Великдень ще більше об’єднує нас у щирій молитві за мир і спокій у рідній державі. Згуртовує у патріотичному пориві бачити свою землю вільною, квітучою і незалежною.

Ми щодня докладаємо зусиль до здійснення нашої найзаповітнішої мрії, плекаємо щирі почуття вдячності нашим захисникам, відкрили мільйони сердець для добрих справ, для незнайомих нам людей. Повсякденно відроджуємося духовно, хоча це так складно, читаючи стрічку новин.

Нехай цей справді великий день дарує кожній родині мир, віру в щасливе майбутнє, в нашу силу і міць, надихає на любов, наповнює жагою до відродження та відбудови, несе з собою спокій та єднання і таку жадану Перемогу!

Будь благословенна, наша Україно! Здоров’я і Божого благословення кожній українській родині!

Христос воскрес! Воістину воскрес!

З повагою  в.о. директора коледжу                                                                         Любов СТАРОСТІНА