На передодні свята у коледжі відбувся святковий захід «Традиції і краса українського Великодня»

13 квітня 2023 року у Полтавському фаховому коледжі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбувся святковий захід «Традиції і краса українського Великодня». Культорганізатор Тетяна Харченко розповіла про славні народні традиції та звичаї українського Великодня, а також провела майстер-клас «Декупаж Великодніх прикрас».

Учасники із захопленням поринули у процес декорування яєць та пасхальних зайчиків проявляючи свої творчі фантазії. Кожна прикраса вийшла гарною та неповторною. Святковий захід пройшов в атмосфері позитивного настрою та радісних емоцій. Кожне серце сповнилось любов’ю і вірою.

Всі учасники мали можливість проявити свої творчі здібності та дізнатись більше про традиції українського Великодня. Адже так важливо зберігати, примножувати звичаї та традиції, бо це – наша історія, наша культура. В час війни вони потрібні кожному, бо це стрижень, що дає сил нам вистояти.

Дякуємо всім учасникам за активну участь.