У Полтаві відбувся регіональний дебатний турнір з політичних реформ серед студентів

19 жовтня в Полтаві відбувся регіональний дебатний турнір з політичних реформ серед студентів, в якому прийняли участь студенти Полтавського фахового коледжу: Дронь Олександра, Альона Гавриленко, Книш Вікторія, Косяк Марія, Павелко Аміна, Волошина Олеся.

Захід проводився в форматі онлайн. Організаторами заходу є Всеукраїнська ініціатива «Активна громада».

Суддями дебатів стали викладачі, а саме доцент кафедри у Полтавський державний аграрний університет Роман Ліпський та викладачка Полтавського фахового коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Адвокат системи БВПД Ольга Шеховцова, яким щиро дякуємо за справедливе суддівство та допомогу в проведенні дебатного турніру.

Теми на які велися дебати були наступні:

1. Ця палата підтримує обмеження громадянських прав до відновлення цілісності державних кордонів 1991 року
  2. Ця палата має продовжити судову реформу під час дії воєнного стану
  3. Ця палата підтримує впровадження плану відновлення до завершення війни.

0-02-05-b348001a627c38ef4e5dd31ef684d39684431a0e5c9a20ef53e9d3decfb05d79_1f39aa9b7406f7fe

Учасники активно відстоювали свої позиції і наводили якісні, історично- та законопідкріплені аргументи. Боротьба була запеклою, проте дружньою.

Переможцями регіонального дебатного турніру з політичних реформ в місті Полтаві стала команда “Агрофон” в складі Пикало Олександра та Наконечного Ігора.

Друге місце отримали “Юристи на підборах”: Павелко Аміна та Волошина Олеся.

Кращим оратором турніру стала Павелко Аміна. Бажаємо їй  і надалі бути красномовною та активною учасницею майбутніх дебатних турнірів.

Команда переможців буде представляти наше місто на Національному дебатному турнірі.