![9cc151e8-09d4-4fbc-9a2a-7fe59dcd6612](http://plc.nlu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/9cc151e8-09d4-4fbc-9a2a-7fe59dcd6612-225x300.jpg) ![050a616a-c309-4dda-bc66-9cae1bde7a93](http://plc.nlu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/050a616a-c309-4dda-bc66-9cae1bde7a93-225x300.jpg) ![794bf012-689c-454e-9cff-5d5026b435ca](http://plc.nlu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/794bf012-689c-454e-9cff-5d5026b435ca-225x300.jpg) |
Сьогодні студенти групи ПК – 16 разом із куратором Оленою Шайхаєвою відвідали Музей історії органів внутрішніх справ Полтавської області, який розпочав свою діяльність при обласному управлінні внутрішніх справ у 1967 році і розміщувався у одній кімнаті.
23 вересня 1989 року з нагоди 46-ї річниці визволення Полтави від німецько – фашистських загарбників музей отримав окреме приміщення – міський особняк 1890 року забудови, що належить до архітектурних пам’яток Полтавщини. Будівлю музею виконано в стилі модерн.
Студенти мали нагоду ознайомитися з експозицією музею, фонди якого становлять майже 3000 експонатів, зокрема , – це архівні документи, фотографії, оригінальні зразки вогнепальної та холодної зброї, особисті речі ветеранів органів внутрішніх справ та інше. Вдячні за цікаву та пізнавальну екскурсію працівникам музею!
|