Начальник територіального управління служби судової охорони, полковник Попов Олександр Геннадійович виступив з презентацією служби судової охорони
![78850678_2534606756759401_1396307379896713216_n](http://plc.nlu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/12/78850678_2534606756759401_1396307379896713216_n-457x500.jpg) |
13 грудня студенти Полтавського юридичного коледжу дізналися,що створено новий підрозділ “Служба судової охорони”. Начальник територіального управління служби судової охорони, полковник Попов Олександр Геннадійович виступив з презентацією служби судової охорони. Вищою радою правосуддя була створена дана служба. Зараз функціонує 16 територіальних управлінь. З 12 вересня існує Полтавське управління, має більше 100 чоловік співробітників. Старший спеціаліст відділу підготовки служби судової охорони Сергій Андрієнко розповів, що Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя. Служба підзвітна вищий раді правосуддя та підконтрольна державній судовій адміністрації України. Далі представники органу показали виступ за участю працівників. Щиро вдячні Лемешко О.М. за запрошення! |
|