7 грудня 2023 року в Полтавському фаховому коледжі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулася VIII Міжнародна науково-практична конференція!

7 грудня 2023 року в Полтавському фаховому коледжі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулася VIII Міжнародна науково-практична конференція.

На пленарному засіданні учасники конференції мали нагоду обговорити дуже цікаві та актуальні теми для нашої держави на сьогодні:

• Слінько Тетяна Миколаївна – завідувачка кафедри конституційного права України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кандидатка юридичних наук, професорка розповіла про «ВІДОБРАЖЕННЯ ПОЛОЖЕНЬ ЗАГАЛЬНОЇ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРАВ ЛЮДИНИ 1948 РОКУ В КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ».
  • Рак Світлана Валеріїна — кандидатка юридичних наук, запрошений науковець Гетенборгського університету, Швеція – про «НАВИЧКИ ПУБЛІЧНОГО ВИСТУПУ В ЮРИДИЧНІЙ ОСВІТІ: РЕАЛІЇ ТА ВИМОГИ СУЧАСНОСТІ».
  • Ярмак Альона Олександрівна – аспірантка European University Institute Italy, Florence at Law Department, доктор філософії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, говорила про «ДИЛЕМУ ТОРГОВЕЛЬНИХ МАРОК У МЕТАВСЕСВІТІ: СВОБОДА ВИРАЖЕННЯ ТВОРЧОСТІ ТВОРЦІВ ЧИ ЕКОНОМІЧНІ ІНТЕРЕСИ ВЛАСНИКІВ ТОРГОВЕЛЬНИХ МАРОК?»;
  • Тітко Іван Андрійович – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін. Член Всеукраїнської громадської організації «Асоціація кримінального права», член Науково-консультативної ради при Верховному Суді, адвокат про «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ».
  • Бойчук Дмитро Сергійович – доцент кафедри права Європейського Союзу
    Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кандидат юридичних наук – про «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ОБІГУ ЦИВІЛЬНОЇ ЗБРОЇ В УКРАЇНІ».

Після пленарного засідання учасники мали нагоду попрацювати у секціях.

Дякуємо усім учасникам за те, що стали частинкою нашої традиції!