6 травня 2021 року розпочинає свою роботу V Полтавська правнича школа при Полтавському юридичному коледжі

6 травня 2021 року розпочинає  свою роботу V Полтавська правнича школа при Полтавському юридичному коледжі Національного юридичного університитету імені Ярослава Мудрого.

Нас не зупинив вірус і карантин, ми працюємо онлайн, щоб ти міг «вчити право легко»!

Під таким лозунгом ми запрошуємо тебе відвідати он-лайн нашу школу і навчитися новому від професіоналів своєї справи!

Ми познайомимо тебе з найпопулярнішими юридичними професіями та тонкощами їх роботи, а також привідкриємо завісу до юридичних професій, про які ти ще точно не чув!

Заповнюй гугл-форму Реєстрація на правничу школу 2021, та долучайся до ZOOM-конференції перехід на конференцію (Ідентифікатор конференции: 813 2729 6701 Код доступу: 788619), яка відбудеться 6 травня 2021 року.

Початок о 09.00 год.

Участь у заході  підтверджується сертифікатом про проходження V Полтавської правничої школи,  який ми надішлемо тобі на електронну пошту.

За деталями звертайся по телефону 0997737827 відповідальна особа Шеховцова Ольга Ігорівна.