29.09.2023 проведено перевірку дотримання вимог пожежної безпеки та практичне тренування з евакуації студентів і працівників ВСП «Полтавський фаховий коледж Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого» у випадку виникнення пожеж чи надзвичайних ситуацій техногенного й природного характеру.

Під час навчання відпрацьовувалися дії щодо евакуації з навчального корпусу після виникнення пожежі.

Після сигналу оповіщення згідно з планом евакуації викладачі організували вихід студентів на подвір’я. Директорка коледжу Любов Старостіна розповіла про евакуацію постраждалих та наголосила на дотриманні правил пожежної безпеки.

Основною метою заходу стало вдосконалення підготовки колективу навчального закладу до дій за умов виникнення пожежі та інших надзвичайних ситуацій.

Все відбулося за планом, необхідні нормативи з пожежної безпеки були витримані.

Організатори заходу переконалися, що саме завдяки таким практичним тренуванням у колективу формуються стійкі навички, необхідні для прийняття швидких і чітких рішень у випадку виникнення небезпеки.