24.11.2023 до наших студентів 1 курсу завітали представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Полтавській області

24.11.2023 до наших студентів 1 курсу завітали гості, щоб обговорити важливість усвідомлення власних прав та обовʼязків дітьми в умовах сьогодення.

Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Полтавській області Владислав Носенко разом зі своїми колегами – Олегом Чугаєм, Владиславом Жилою (працівники секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини), Дарʼєю Каневською (експерт проєкту «Зміцнення інституційної спроможності системи захисту прав дитини шляхом проведення моніторингу ситуації з дітьми») та представники управління патрульної поліції вели мову про незаконне вивезення окупантами дітей з України під час війни та роботу Омбудсмена Дмитра Лубінця в напрямку повернення неповнолітніх додому.

Представниця управління патрульної поліції Марина Зінюха залучила студентів до обговорення основних видів прав людини та механізмів їх захисту. Студенти зʼясували, куди можуть звернутися у випадку порушення їх прав і свобод, виявлення булінгу чи проявів домашнього насильства. В цілому, ми разом провели час надзвичайно цікаво та корисно, чим завдячуємо шановним гостям та вдячним слухачам.

Разом – до утвердження прав і свобод людини і громадянина!