15 травня 2024 року в Полтавському фаховому коледжі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого представники ДСНС провели захід з протипожежної безпеки.

Протипожежна безпека — це надважлива система заходів, що спрямована на запобігання пожежам, мінімізацію ризику завданої шкоди людям і майну в разі пожежі.
Під час заходу обговорено всі аспекти: від усвідомлення ризиків до встановлення систем безпеки та навчання процедурам безпеки в разі виникнення пожежі.
Особливу увагу акцентували на дотриманні правил під час виявлення вибухонебезпечних предметів, а також дій при пожежі. За допомогою первинних засобів пожежогасіння бажаючі загасили умовну пожежу, а також мали змогу подати воду від пожежної автоцистерни.