У коледжі відбулася зустріч з представницею Корпусу Миру Фелісією Гамон

У Полтавському юридичному коледжі 22.01.2018 відбулася зустріч з представницею Корпусу Миру Фелісією Гамон. Вона прочитала лекцію “Молодь – це майбутнє”. Студенти з цікавістю слухали іноземну гостю, з захопленням ставили запитання та насолоджувалися спілкуванням з носієм мови.

У ходi невимушеного спiлкування з’ясувалося, що студенти коледжу та Фелiсiя мають багато спiльних i цiкавих тем для обговорення. Згадували про народнi звичаї украiїнцiв та американцiв, про музичнi уподобання, улюбленi страви.

Зустрiч з Фелiсiєю завершувалася, але присутнiм настiльки сподобалося це спiлкування, що з американською гостею не хотiли прощатися. Iї чарiвна посмiшка, жарти, цiкавi iсторii запам’ятаються студентам коледжу, а спiльнi свiтлини ще довго нагадуватимуть про цю зустрiч.