![58542882_2353364848216927_7607996804893769728_n](http://plc.nlu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/58542882_2353364848216927_7607996804893769728_n-400x285.jpg) |
25 квітня 2019 року у Полтавському юридичному коледжі спільними зусиллями Циклової комісії соціально-гуманітарних та професійно-практичних дисциплін і казначейського сектору Студради було проведено благодійний аукціон, приурочений до Чистого четверга.
Чистий четвер випадає на останній тиждень Великого Посту і знаменує собою початок підготовки до світлого свята Пасхи Христової. Історія Страсного четверга сягає своїм корінням в раннє християнство і пов’язана з Таємною Вечерею, одним з найбільш значущих євангельських подій, що передували розп’яттю Христа.
|
У четвер, зібравши своїх учнів, Ісус омив їм ноги, щоб показати, яким безмежним має бути смиренність справжнього християнина. Тому суть Чистого четверга – показати, наскільки ви готові бути терпимим, щирим, співчувати по відношенню до всіх людей, що вас оточують.
![58379747_2353364658216946_5282106026508681216_n](http://plc.nlu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/58379747_2353364658216946_5282106026508681216_n-550x413.jpg)
У ході аукціону були виставлені на продаж мило ручної роботи, інші приналежності, печиво, а також сертифікати на відпрацювання.
Усього було зібрано 1040 грн.