Участь у І регіональній науково-практичної конференції

5 квітня студентки коледжу Рябуха Анна, Суржа Анна (ПК-31-А) та Городнича Катерина (ПК-21-А) взяли участь у роботі І регіональної науково-практичної конференції “Соціально-економічні, політичні та гуманітарні виміри національного та місцевого розвитку” Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка.

Студенти долучилися до обговорення важливих питань сьогодення, що стосувалися аналізу економічних, соціальних та політичних трансформацій на сучасному етапі на загальнонаціональному та регіональних рівнях.

Було порушено питання модернізації національної економіки, методів управління просторовим розвитком, децентралізації та місцевого самоврядування, суспільного розвитку та економічно-політичних процесів в українському суспільстві.

Студенти дякують організаторам за можливість взяти участь у обговоренні важливих для країни питань.