Студенти Полтавського юридичного коледжу вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-33 років

В Україні є давній звичай – у пам’ять про померлу людину запалюють свічку. І щороку в Україні у четверту суботу листопада на пам’ять про тих людей, які померли з голоду, запалюють свічки. Цього року 25 листопада 2017 року, о 16 годині, Україна схилила голови у загальнонаціональній хвилині мовчання на знак вшанування всіх загублених голодом. Із настанням темряви запалюють і ставлять свічку на підвіконня так, щоб її було видно знадвору. Цей вогник символізує нашу скорботу і пам’ять про мільйони забраних життів наших співвітчизників.

Долучилися до всеукраїнського молебню і наші студенти, особливо студенти груп ПК-23-А та ПК-42-А. У рамках виховної години поглибити власні знання про Голодомор як геноцид українського народу, його причини, перебіг і наслідки. Поділилися почуттям стурбованості долею невинних жертв тоталітарного режиму, з товаришами. Запалили свічку та вшанували жертв хвилиною мовчання.