Студенти першого курсу взяли участь в обласній студентській науковій конференції
![58441856_2353369138216498_4995058776408064000_n](http://plc.nlu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/58441856_2353369138216498_4995058776408064000_n-400x285.jpg) |
Студенти першого курсу взяли участь в обласній студентській науковій конференції «Медико-соціальні аспекти здоров’я», яка проходила у Полтавському базовому медичному коледжі. Ярмош С. презентував дослідження на тему: «Рослинний акумулятор». |
![58543761_2353369251549820_1396604200791572480_n](http://plc.nlu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/58543761_2353369251549820_1396604200791572480_n-400x285.jpg) |
Болховітіна І. виступила з доповіддю «Фізико-хімічні методи досліджень у кримінології». Кучеренко А. розказала присутнім про генномодифіковані організми. Студенти отримали цікавий досвід публічного виступу та участі у науковій дискусії. |
|