Радіємо, що маємо змогу співпрацювати тільки з найкращими у своїй справі!

Студенти Полтавського фахового коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відвідали офіс та склад одного з найбільш успішних роздрібних рітейлів в Україні – «Аврора Мультимаркет».
Насправді за цим магазином стоять тисячі годин старанної роботи професіоналів, серед яких і юристи
Студенти мали змогу дізнатися історію створення бренду, познайомитися із численною кількістю різноманітних відділів та опанувати лайфхаки, що успішно впроваджені юридичним відділом для полегшення роботи співробітників. Усе це презентували керівник договірного відділу Владислава Доценко та юрист Юлія Кулинич. Вони також розповіли про перспективи розвитку наших випускників у межах «Аврора Мультимаркет».