Провели робочу зустріч з приводу запровадження оновленої освітньо-професійної програми «Право» у коледжі

Разом з першим заступником голови Полтавської обласної ради Олександром ЛЕМЕШКОМ та регіональним координатором Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Віталієм КОНОЗОМ провели робочу зустріч з приводу запровадження оновленої освітньо-професійної програми «Право» у коледжі.
Обговорили питання підготовки фахових молодших бакалаврів у Полтаві та області, отримали професійні поради від практиків, зосередили увагу на викликах, що стоять перед майбутніми випускниками у сфері працевлаштування.
Залишаємося на незмінних орієнтирах щодо якісної правничої освіти, створюємо підґрунтя майбутнього успіху наших випускників сьогодні!