Правоосвітній захід у гімназії №8 Олександрійської міської ради Кіровоградської області в місті Олександрія

У межах правоосвітнього проєкту, 04.05.2023 у стінах гімназії №8 Олександрійської міської ради Кіровоградської області в місті Олександрія, студенткою Полтавського фахового коледжу Національно юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Бондаренко Діаною, було проведено захід з учнями 9 класу, де була розглянута тема “Адміністративна відповідальність неповнолітніх”.

Учні 9 класу з цікавістю слухали лекцію та задавали питання з проблемної теми. Особливістю проведення даного заходу було те, що учні не тільки слухали але і взаємодіяли, вирішували коротенькі задачки на розмежування адміністративної відповідальності від інших видів відповідальності, вирішували тести щодо видів адміністративної відповідальності. Також, жвавий інтерес викликав у учнів і наш навчальний заклад, тож обговорили переваги вступу, моменти повʼязані з навчанням та студентським життям у Коледжі.